Yhteystiedot

Tarjouspyynnöt

info@silmu.org

044 230 25 12

Osoite

Silmun toimisto löytyy Tampereen Kalevasta

Postiosoite: Sammonkatu 8-10 lh 10A, 33540 Tampere

Sisäänkäynti: Kaalamonaukiolla Kaskitien puoleisessa päädyssä

Työntekijät

Kaikilla työntekijöillämme on vahva osaaminen laitosmuotoisesta työstä sekä useita täydennyskoulutuksia, jotka osaltaan tukevat kykyä työskennellä avopalveluiden parissa haastavissakin tilanteissa.

Maarit

Taloushallintovastaava
044 493 95 36
maarit@silmu.org

Voit olla yhteydessä suoraan Maaritiin kaikissa laskutukseen tai taloushallintoon liittyvissä asioissa

Milja

Toiminnasta vastaava työntekijä

Yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto (JYET)

Psykiatrinen sairaanhoitaja

Neuropsykiatrinen valmentaja

044 230 25 12
milja@silmu.org

Hanna-Kaisa

Toiminnasta vastaava työntekijä

Sosionomi (YAMK)

Neuropsykiatrinen valmentaja

044 230 46 18
hanna-kaisa@silmu.org

Essi

Lähihoitaja

Neuropsykiatrinen valmentaja

044 493 72 29
essi@silmu.org

Harri

Lasten ja nuorten erityisohjaaja

044 901 40 03
harri@silmu.org

 

Katri

Sosionomi

Neuropsykiatrinen valmentaja

044 067 35 36
katri@silmu.org

Mika

Lähihoitaja
041 317 23 37
mika@silmu.org

 

Emilia

Sosionomi
044 491 47 19
emilia@silmu.org

 

Aleksi

Nuoriso- ja yhteisöohjaaja
044 055 05 34
aleksi@silmu.org

Tuuli

Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja

044 493 58 25
tuuli@silmu.org

lähihoitajakoulutuksessa

 

Miina

Sosiaalityöntekijä

Ratkaisukeskeinen lyhytterapeutti

psykoterapeuttikoulutuksessa

Juha

Perheterapeutti

 

 

Sunna

Musiikkiterapeutti

Terveydenhoitaja

Psykiatrinen sairaanhoitaja

Neuropsykiatrinen valmentaja