Ammatillisesti laadukasta sosiaalipalvelutyötä

 

 Työntekijät 


 Meillä töissä on sosionomeja, ratkaisukeskeinen perhevalmentaja, sairaanhoitajia, sosiaalityöntekijä, lähihoitaja, musiikkiterapeutti, nepsy-valmentajia sekä yhteisöpedagogi. Työntekijöillä on vahva osaaminen lastensuojelun laitosmuotoisesta työstä sekä useita täydennyskoulutuksia, jotka osaltaan tukevat kykyä työskennellä avopalveluiden parissa haastavissakin tilanteissa.



Matti Kolu

044 982 84 69

matti.kolu@silmu.org

 Sunna Säynäjäkangas

044 242 71 46

sunna.saynajakangas@silmu.org

 

Henri Ojala

041 317 23 37

henri.ojala@silmu.org

 

 Hanna-Kaisa Salminen

044 230 46 18

hanna-kaisa.salminen@silmu.org




Tuomas Mikkolainen

044 491 90 44

tuomas.mikkolainen@silmu.org

Milja Laamanen

044 230 25 12

milja.laamanen@silmu.org


Salla Ruuska


salla.ruuska@silmu.org






Silmun toimisto löytyy Tampereen Kalevasta. Sisäänkäynti Kaalamonaukion puolelta.